Edit 4.1.2021:

Bohužel do poloviny ledna nebude možné v atelieru fotit. Náhradní vánoční minifocení bohužel již neproběhne. Je mi to opravdu líto a věřím, že se situace co nejdříve uklidní, alespoň pro focení venku.  


Edit 19.11.:
Celý den netrpělivě čekám na vyjádření, ale už teď je jasné že do 27.11. bohužel fotit nebudeme.
Je mi líto, ale vánoční minifocení tak jak jste byli objednaní již neproběhne. Scénu jsem již odklidila a připravila jsem tak jeden minikoutek, na kterém by se mohlo s určitým omezením fotit i v lednu. Scéna je ale velmi malá, proto by focení bylo možné pouze max pro 3 malé děti. Nikoliv rodiče. A pouze ty rekvizity, které vidíte na fotce (hned jak bude možnost nafotím lépe :) ).


Pokud byste o takové focení v lednu měli zájem, domlouvali bychom se až v době, kdy bude 100% jasné kdy a za jakých podmínek smíme fotit.

Pro ty, kteří na focení pospíchají, bohužel své služby nabídnout letos už nemohu. Ale je možnost pro ty, kteří si věří, atelier pronajmout.
Až do ledna zůstane v atelieru připravena tato scéna a je možnost ji využít. Jinak je samozřejmě k dispozici celý fotoatelier, včetně koutku s postelí, pláten a světel.
Při standartním pronájmu atelieru je pronájem možný pouze na dvě hodiny, pro ty z vás , kteří přišlo o vánoční focení je možné i jen na hodinu.
Pronájem je zatím možný téměř kdykoliv v termínu 21.11. - 30.11.
kromě: 
28.11. 11:30 - 14:30
29.11. od 11:30 po celé odpoledne.
22.11. 10:30 - 12:30
Vzhledem ke světlu, které už v atelieru ale ubývá doporučuji pronájem mezi 10 - 13 hodinou.)


EDIT 15.11.: 
Jestli tabulku PES chápu dobře (a brífink Blatného), obávám se že teprve v pondělí 23.11.začne platit stupeň 4, ve kterém jsou bohužel stále provozovny zavřené. Tedy s největší pravděpodobností naše plánované focení s novými termíny neproběhne. Neházejme ale zatím flintu do žita a počkáme na detailnější informace.


Když budeme smět fotit od 21.11.?


Pokud by vše šlo dobře a od 21.11. bychom bezpečně a bez omezení (resp.v režimu jako před uzavřením provozoven) mohli v atelieru opět fotit, budu se snažit všechny zrušené termíny na vánoční minifocení přesunout na období 21.11.-27.11. 

Pro ty z vás, kteří měli svůj termín již zamluvený jsem vypsala nové termíny a pokud máte stále zájem o vánoční focení prosím o jeho rezervaci znovu kliknutím na tlačítko pod textem.


Protože budu dodržovat pravidlo focení obden a mezi vámi dostatečné rozestupy, nejsou možné jiné termíny než vypsané, abych vás stihla dofotit všechny. Ale počet termínů je přesný na počet zákazníků, kteří o termín přišli, tedy všichni dostanete svůj náhradní (snad jsem to dobře spočítala, kdyby se na někoho nedostalo pište). 

Moc prosím ty z vás, kteří již o vánoční focení nemáte zájem, nebo se žádný z termínů nehodí, dejte mi vědět, abych si vás mohla vyškrtnout, nepotřebuji znát důvod, jen potřebuji vědět pro kolik zákazníků mám zařizovat nové focení.

Pozor, termín dodání fotografií bude 2 týdny od zaslání vašeho výběru + týden na náhledy, tedy počítejte s fotografiemi nejdříve 3 týdny od vašeho focení.

Znovu otevření provozovny od 21.11. však záleží i trochu na mě a mé odpovědnosti. Celou covidovou dobu jsem dodržovala taková pravidla, která jsem uznala za vhodné. Většinou přísnější než bylo dáno, možná i proto jsem se obešla bez nákazy i když jsem denně byla v těsném kontaktu několika desítek zákazníků a tím jsem především předešla i nákaze zákazníků v atelieru :) Bedlivě sleduji počet nově pozitivních lidí v karlovarském kraji ... to je pro mě směrodatné. 

Tedy jakmile zjistím, co se smí a jakmile sama situaci vyhodnotím, okamžitě vás budu informovat.


Když nebudeme  fotit ani do 27.11.?


Vzhledem k tomu, že většinu vánočních rekvizit 27.11.odvážím další fotografce a víkend 28+29.11. je atelier pronajatý a uspořádání musí být jako před vánočním focení ... musím scénu 27.11.večer zrušit. 
Bohužel tedy pokud do této doby neproběhne náhradní focení, vánoční minifocení 2020 již nenafotíme. Dalším důvodem je také velká spousta odřeknutých těhotenských focení, které nejpozději v průběhu prosince, pokud to půjde, musíme nafotit.

Vím, že spousta z vás si fotky každý rok zakládá a budou letos chybět. Možná se pokusím vymyslet ještě nějakou náhradní scénu pouze pro děti, z letoška mi zůstane bílý stromek a krb, možná bych ještě něco vymyslela v lednu, pokud byste o dofocování v lednu stáli. Ale opět ... toto je jen zatím úvaha ... na leden máme objednáno spoustu miminek a těhotneského focení a zatím netuším, zda najdu dostatek volných dní. Každopádně vězte, že mě celá situace mrzí jako vás. Někdo chápe, někdo je uražený za zrušený termín, někdo naléhá, že budeme fotit i přes zákaz. Ráda bych, abyste věděli, že nefotím ne proto, že nám to vláda zakázala, ale protože to tak i sama cítím. 

V momentě, kdy se vás celá situace netýká a o nemocných víte jen z doslechu, nebo znáte jen lehké průběhy, tak se vlastně není čeho bát, protože se skoro nic neděje. V okolí mám ale již spoustu nakažených a ne zrovna lehké průběhy a dokonce i úmrtí člena rodiny ve vysokém věku ... tedy situaci beru opravdu vážně. A věřte že nové a nové dotazy typu ... vím, že je to zakázané, ale vyfotíte nás ... mě teda zvedají ze židle. Stejně tak jako postoje některých kolegů ... co není zakázáno je dovolenou ... a fotí venku s dovětkem, že složenky za ně nikdo nezaplatí ... ano za mě také ne, ale zdraví mě a lidí v mém okolí je mi prioritnější.

Proto prosím chápejte MŮJ POSTOJ K CELÉ SITUACI.

A ještě jednou opravdu mnohokrát děkuji těm, kteří se pro rýmu, nebo pouhý kašel z focení omluvili. Naštěstí jich bylo víc, než těch kteří nemocní dorazili.

Přeji vám pevné zdraví

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Epidemiologická situace:

Na focení nechoďte dříve!!! Čas, na který jste objednaní je čas, kdy vcházíte do atelieru. Abyste se nepotkávali na chodbách a je to možné, zvoňte na mě max 5min.před vaším termínem.

Na focení choďte prosím pouze absolutně zdrávi.Při jakémkoliv náznaku nachlazení focení na místě ruším a mnohokrát děkuji těm, kteří se mi opravdu poctivě z termínu omlouvají!!!

Před vstupem do atelieru si umyjte ruce v koupelně na patře u atelieru a použijte desinfekci

Na chodbách mějte prosím roušku, já fotím střídavě se štítem a rouškou.

Na focení choďte prosím pouze ti, kteří se fotí. Pokud se fotí pouze děti bez rodičů, pak stačí když dorazí jen maminka. Maximálně 5 rodinných příslušníků.

Pokud se na focení s ohledem na situaci nechcete dostavit, naprosto chápu a prosím info co nejdříve :)

Pokud po focení zjistíte, že jste pozitivní na covid, prosím dejte mi info, prozatím žádný z focených zákazníků onemocnění nehlásil, vše je pravidelně desinfikováno, větráno...tedy dělám maximum proto abychom byli zdrávi.

Oblečení:

Tentokrát můžeme využít róby, společenské šaty, podpatky ... ale hodí se i pyžama, svetry, podkolenky ...
Pokud budete volit společenské oblečení, pak by k němu měla být i vhodná obuv s čistou podrážkou. Pokud budete bosky, pak bez punčoch a ponožek.

Můžete využít půjčovny Karolína. Volte prosím takové šaty ve kterých se můžete svobodně hýbat, sedat na zem apod. (což kostice, korzety, krátké uplé šaty apod.moc neumožňují)

Ale můžete si donést naopak i pohodlné oblečení a "válet" se u krbu :)

Není časový prostor na převlékání, prosím pouze jeden outfit.

Barvy:

Scéna je bílo zlatá, tedy hodí se vše v těchto odstínech, ale i zelená, červená... Avšak dle mého scéně nejvíce bude slušet bílá, přírodní, krémová, zlatá (myšleno svršky, sukně, šaty - kalhoty klidně džíny apod.) 
Nevhodné barvy jsou černá, ostrá růžová, fialová, fosforové, tmavomodré ... a obecně jsou lepší světlejší barvy vršků. Nejsou nutné žádné vánoční vzory a obrázky, scéna už je tak dost vánoční, nepotřebujeme soby na tričku :) Při pohybu stejně nejsou vidět.

Santa čepice také můžete nechat doma :)

Děti:

Scéna je pro děti sedícího věku a starší.

U holčiček myslete na to, že u krátkých sukének lezou kalhotky/plenky

Lacle nejsou vhodné, lezou nám až do pusy :)
Pro děti mám nějaké oblečení k zapůjčení viz dole na stránce.

Děti budeme fotit v botech (pokud budou mít k obleku i rodiče), nebo bosky, nikoliv v punčocháčích, nebo ponožkách (vyjma podkolenek hodící se k outfitu)

Scéna je dostatečně velká pro focení až 3 sourozenců, nebo celé rodiny i s rodiči.


Pokud byste měly zájem o půjčení společenských šatů, můžete se obrátit na   

Mám přislíbenou mírnou slevičku :)


Váš termín již nelze změnit. Prosím pokud víte, že se na focení nemůžete dostavit, prosím info smskou
(!!! 732576896 !!!) co nejdříve
, abych mohla nabídnout dalším náhradníkům, kteří netrpělivě čekají na uvolněný termín.

Cena je 1000,-  (vánoční Boudoir 1500,-) a lze platit v hotovosti (upřednostňuji), nebo kartou ihned po focení.

Každý termín je pro jednu rodinu - myšleno rodiče a děti max.5 osob (nikoliv bratránci, babičky a sousedovic děti), pejsky , kočičky a další kámoše  také prosím nechte doma ;)

Focení trvá 20min.i s převlékáním. Ideálně, pokud dorazíte již oblečeni, nebo alespoň částečně upraveni pár minutek před vaším termínem. A především nalíčené, učesané, nejlépe již oblečeni. 

I když se to nezdá ... času máme dost :) Nebuďte nervozní, že něco nestihneme :) Hlavně v klidu, aby byly v klidu děti :)

Náhledy budu zasílat vždy v sobotu (17.10., 24.10. a 31.10.) a budete si vybírat záběry, které se vám líbí. V ceně máte 5 fotek v el.podobě, každá další vybraná fotografie á 100,-


Pozor...vánoční mini Boudoir je s vánočními rekvizitami jako vidíte na scéně!!! Není možné fotit nic jiného.

Dodání hotových fotek je 4týdny od zaslání vašeho výběru.


Oblečení k dispozici k zapůjčení


A ještě jedna prosba ... neposílejte mi prosím na výběr fotky vašeho oblečení :) Je vás několik desítek a neřešila bych bohužel nic jiného, než se probírala vašimi fotkami :) Určitě vyberete to nej a pokud si nejste jistí, vezměte toho na focení více a tam vybereme ;)


Příklady barevných kombinací

Moc se na vás těším a věřím, že vše klapne jako ostatní roky :)