VÁNOČNÍ MINIFOCENÍ 2021


Vánoční minifocení plně obsazeno

Pouze pro děti 10měs. až 8 let!
Cena je 1200,- / 5 foto v el. podobě / každé další foto 150,-

Oblečení:

Tentokrát focení proběhne sice v atelieru, ale se scénou zimní ulice a krámku s medvídky. Tedy hodí se cokoliv na zimní procházku. Nebála bych se trochu retro oblečení. Kabátky, ponča, svetry a především doplňky jako kulichy, šála, beranice, podkolenky (ty jsou top), punčocháče, kšandy, bekovky, baretky, tutu sukně pod kabátek ...

Nezapomeňte letos ani na botičky s čistou podrážkou. Kozačky, balerýnky, mokasíny, sněhule ...

Softsheelové, lyžařské a šusťákové bundy nejsou to pravé ořechové ;)


Druhá scéna bude jednoduchá čistě bílá, a bude možnost nafotit obě scény, ale není bohužel časový prostor na převlékání, prosím pouze jeden outfit, event. šatičky pod kabátek apod.

Barvy:

Scéna je trochu retro hnědá a druhá bude pouze čistá bílá.

Tedy hodí se vše v těchto odstínech, tentokrát i zelená, červená, káro, tmavomodrá ...

Botičky ideál nějaké retro, červené, zelené, nebo neutrální barvy.

Nevhodné barvy oblečení jsou černá, růžová, fialová, fosforové, Elsy a Spidermani :D ... a obecně jsou lepší světlejší barvy vršků. Nejsou nutné žádné vánoční vzory a obrázky, scéna už je tak dost vánoční, nepotřebujeme soby na tričku :) Při pohybu stejně nejsou vidět.

Děti:

Scéna je pro děti sedícího věku do cca 8mi let. Max 4 menší děti na 1 fotce.

Scéna vypadá velká, ale zdání klame, není pěkné, když jsou děti větší než dveře :D

U holčiček myslete na to, že u krátkých sukének lezou kalhotky/plenky

Pro děti mám nějaké oblečení k zapůjčení viz dole na stránce.Evelínka už si scénu s medvídky  vyzkoušela...


Váš termín již nelze změnit. Prosím pokud víte, že se na focení nemůžete dostavit, prosím info smskou
(!!! 732576896 !!!) co nejdříve
, abych mohla nabídnout dalším náhradníkům, kteří netrpělivě čekají na uvolněný termín.

Cena je 1200,-  a lze platit v hotovosti (upřednostňuji), nebo kartou ihned po focení. V ceně je 5 foto v elektronické podobě, každé další foto nad rámec balíčku 150,-

Každý termín je pro jednu rodinu - myšleno max 4 sourozenci (nikoliv bratránci, babičky a sousedovic děti), pejsky , kočičky a další kámoše  také prosím nechte doma ;)

Focení trvá 20min.i s převlékáním. Ideálně, pokud dorazíte již oblečeni, nebo alespoň částečně upraveni pár minutek před vaším termínem. Nechoďte prosím dříve, setkávali byste se na chodbě, čemuž bych chtěla s ohledem na Covid zabránit.

I když se to nezdá ... času máme dost :) Nebuďte nervozní, že něco nestihneme :) Hlavně v klidu, aby byly v klidu děti :)

Náhledy budu zasílat vždy jednou týdně a budete si vybírat záběry, které se vám líbí. V ceně máte 5 fotek v el.podobě, každá další vybraná fotografie á 150,-

Dodání hotových fotek je 4týdny od zaslání vašeho výběru.


Oblečení k dispozici k zapůjčení


Příklady oblečení

Moc se na vás těším a věřím, že vše klapne jako ostatní roky :)

Epidemiologická situace:

Na focení nechoďte dříve!!! Čas, na který jste objednaní je čas, kdy vcházíte do atelieru. Abyste se nepotkávali na chodbách a je to možné, zvoňte na mě max 5min.před vaším termínem.

Na focení choďte prosím pouze absolutně zdrávi.Při jakémkoliv náznaku nachlazení focení na místě ruším a mnohokrát děkuji těm, kteří se mi opravdu poctivě z termínu omlouvají!!!

Před vstupem do atelieru si umyjte ruce v koupelně na patře u atelieru a použijte desinfekci

Mějte prosím roušku.

 Já se snažím fotit v roušce, nebo štítu, ale při spolupráci s dětmi to není úplně proveditelné. Potřebuji s nimi navázat interakci, což se zakrytým obličejem není možné. Jsem očkovaná.

Momentálně je nutné při návštěvě služeb být očkován, nebo býti v limitu 180 dnů po prodělaném onemocnění covid, nebo mít negativní antigenní nebo PCR test vyjma dětí.