VÁNOČNÍ MINIFOCENÍ 2022


Pro rok 2022 plně obsazeno

Skupinka pro náhradníky zde


Cena je 1600,- 

5foto v el.podobě / přání v el.podobě / případné zapůjčení oblečení / vybíráte z náhledů
možno dokoupit více fotografií v el.podobě á 150,-


Letošní scéna je vhodná pro celé rodinky, ideálně s dětmi, které samy sedí. 
Stejně tak pro páry, těhulky a chystám na této scéně i boudoir v samostatný termín (už máte dárek pro manžela? :) )

Fotit začínáme 15.10. a s přestávkou podzimních prázdnin plánuji scénu mít v atelieru do 10.11.

Pro děti ve věku cca 1-2 roky připravuji další scénu "Kakaová koupel", kterou ještě nemám dochystanou na nafocení ukázky, ale bude to jen pro otrlé maminky a děti co rádi koupání :) Na této scéně lze vyfotit jen mrňouska bez ostatních členů rodiny a prosím předem o info, zda máte o tuto scénu zájem. 

Děti, které samy nesedí můžeme také vyfotit, ale pouze v klíně, nebo náruči rodičů.

Při jednom termínu můžeme stihnout případně obě scény.

Scénu jsem letos neměla možnost nafotit s modely na ukázku a ještě není kompletně doladěná. Přibude na stěně tapeta (která je na  fotkách přidána postprocesem) a budou světýlka. Hooodně světýlek :)
Místo proutěného stromku pak ještě možná přibyde živý homemade stromeček (nebo více) viz foto, mašle na dárcích, věnec doladím  .... v průběhu jak budu tvořit a vyrábět budu album aktualizovat.

Oblečení:

Letošní scéna se ponese trochu na elegantním, glamour stylu, tedy hodí se cokoliv slavnostního, ale dokážu si představit i svetry a podkolenky, nebo pyžama :)

Pokud chcete mít slavnostní oblečení, pak se hodí i obuv s čistou podrážkou. Jinak můžeme fotit bosky. Vidím i džíny a vysoké kozačky u maminek, traktory u dětí ...

Letos máme malinko víc času, můžeme vyměnit 2 outfity, nedoporučuji se ale soukat do silonek. A v případě převlékání už nestihneme nafotit Kakaovou koupel. 

Letos pro maminky budu mít velkou spoustu oblečení k zapůjčení. Něco i pro děti viz níže ;)

Na kakaovou koupel budou děti naháčci.

Barvy:


Barvy bych doporučovala zemité (hnědá, béžová, hořčicová, měděná, žlutá, krémová, zelená, pudrově růžová - řekněme podzimní tóny) dále šedá, červená, bordó, zlatá. 

Pokud není jiné zbytí pak i černá a temně modrá (scéna je už tak dost tmavá) a bílá (moc by zářila)

Nemusíte být všichni oblečeni v jedné barvě jako stejnokroji, klidně barvy kombinujte :) Nebo například různé odstíny jedné barvy apod.

Nikdy nic nezkazíte přírodními odstíny krémové, béžové, hnědé.

Jakékoliv syté barvičky bych letos vynechala (kromě červené)

Nevhodné barvy oblečení jsou všechny syté -  růžová, fialová, fosforové, Elsy a Spidermani :D 


U holčiček myslete na to, že u krátkých sukének lezou kalhotky/plenky, stejně nejsou vhodné laclové sukně, kalhoty (laclíky v sedě lezou do pusinky) 

U dětí, které se budou fotit pouze v náručí rodičů (nesedící děti) nedávejte košile, šaty ... častěji bychom rovnali oblečení než fotili. Ideálně body apod.Váš termín již nelze změnit. Prosím pokud víte, že se na focení nemůžete dostavit, prosím info smskou
(!!! 732576896 !!!) co nejdříve
, abych mohla nabídnout dalším náhradníkům, kteří netrpělivě čekají na uvolněný termín.

Cena je 1600,-  a lze platit v hotovosti (upřednostňuji), nebo platbou přes QR kod (nikoliv kartou) ihned po focení. V ceně je 5 foto,  každé další foto nad rámec balíčku 150,- a Vánoční pohlednice vše v elektronické podobě. A také případné zapůjčení oblečení.

Každý termín je pro jednu rodinu - myšleno max 4 sourozenci (nikoliv bratránci, babičky a sousedovic děti), pejsky , kočičky a další kámoše  také prosím nechte doma ;)

Focení trvá 35min i s převlékáním. Ideálně, pokud dorazíte již oblečeni, nebo alespoň částečně upraveni pár minutek před vaším termínem. Nechoďte prosím dříve, setkávali byste se na chodbě, čemuž bych chtěla s ohledem na virozy zabránit.

I když se to nezdá ... času máme dost :) Nebuďte nervozní, že něco nestihneme :) Hlavně v klidu, aby byly v klidu děti :)

Dodání hotových fotek je 4týdny od zaslání vašeho výběru.

Adresa atelieru Sokolovská 170/60 KV, vedle obuvi Rejnok. Zvonek FOTOATELIER

Máte-li zájem i o služby vizážistky, pak doporučuji Silvu Radovou ze salonu Onyx, Kristýnu Gábner, nebo Sandru Braunovou.


Oblečení k dispozici k zapůjčení


Příklad barevných variant

Moc se na vás těším a věřím, že vše klapne jako ostatní roky :)


Na focení prosím nechoďte dříve!!! Čas, na který jste objednaní je čas, kdy vcházíte do atelieru. Abyste se nepotkávali na chodbách a je to možné, zvoňte na mě max 5min.před vaším termínem.

Na focení choďte prosím pouze absolutně zdrávi.Při jakémkoliv náznaku nachlazení focení na místě ruším a mnohokrát děkuji těm, kteří se mi opravdu poctivě z termínu omlouvají!!! Jako každý rok po takovém náporu sama onemocním a ráda bych to oddálila alespoň až budeme mít vánoce odfoceny.

Před vstupem do atelieru si umyjte ruce v koupelně na patře u atelieru a použijte desinfekci.


Nedostane-li se na vás s termínem, pak zde naleznete skupinku na FB, kam budu přidávat uvolněné termíny.