VÁNOČNÍ MINIFOCENÍ 2023

Ústí nad Orlicí


Letos si s vánoční scénou dávám trochu na čas a kompletní ukázku budu zveřejňovat až v průběhu října.

Sledujte proto IG, FB, i tyto stránky kde ji zveřejním ihned jak dorazí všechny rekvizity.

Ale již nyní si můžete svůj termín zarezervovat.

Scéna bude světlá, vhodná pro celou rodinu i děti samotné. Věkem nejsme omezeni, avšak platí, že je lepší fotit s dětmi sedícími a staršími. Menší děti pouze v náručí rodičů.  Vítám však i páry, těhulky, vánoční boudoir apod.

Barvy oblečení se hodí jakékoliv vánoční, disponuji i šaty k zapůjčení zdarma. 

Vše si teprve chystám a jakmile vše sjednotím, podám zde kompletní informace. 

A s největší pravděpodobností bude i má předloňská scéna s medvídky ;)

Oblečení:

Letošní scéna se ponese trochu na elegantním, glamour stylu ale bude i jednoduchý koutek s postelí. Tedy hodí se cokoliv slavnostního, ale dokážu si představit i svetry a podkolenky, nebo pyžama :)

Pokud chcete mít slavnostní oblečení, pak se hodí i obuv s čistou podrážkou. Jinak můžeme fotit bosky (nefotíme v ponožkách ani punčocháčích, silonkách - pokud je chcete mít, pak je vhodné mít boty a pokud jeden, pak všichni ;) ). Vidím i džíny a vysoké kozačky u maminek, traktory u dětí ...

Barvy bych doporučovala světlé, přírodní (hnědá, béžová, krémová

dále bílá, černá, červená, bordó, zlatá.
Nemusíte být všichni oblečeni v jedné barvě jako stejnokroji, klidně barvy kombinujte :) Nebo například různé odstíny jedné barvy apod.

Nevhodné barvy oblečení jsou všechny syté -  růžová, fialová, fosforové, Elsy a Spidermani :D 


U holčiček myslete na to, že u krátkých sukének lezou kalhotky/plenky, stejně nejsou vhodné laclové sukně, kalhoty (laclíky v sedě lezou do pusinky) 

U dětí, které se budou fotit pouze v náručí rodičů (nesedící děti) nedávejte košile, šaty, svetry ... častěji bychom rovnali oblečení než fotili. Ideálně body apod.


CENA

30 MIN FOCENÍ
2000,-
v ceně 5 foto v elektronické podobě a vánoční přání z vybraných fotografií
v ceně případné zapůjčení šatů

60 MIN FOCENÍ
3000,-
v ceně 10 foto v elektronické podobě a vánoční přání z vybraných fotografií
v ceně případné zapůjčení šatů 
možnost nafotit i snímky bez vánočního tématuUkázka loňských scénTetovačky!!! Mně osobně na fotce nevadí, ale bohužel neretušuji. Tedy pokud děti tetování mají, dejte jim dlouhý rukáv.

Prosím pokud víte, že se na focení nemůžete dostavit, prosím info smskou (!!! 732576896 !!!) co nejdříve.

Cena je 2000,-/3000,-  a lze platit v hotovosti (upřednostňuji), nebo platbou přes QR kod (nikoliv kartou) ihned po focení. V ceně je 5/10 foto,  každé další foto nad rámec balíčku 150,- a Vánoční pohlednice vše v elektronické podobě. A také případné zapůjčení oblečení.

Každý termín je pro jednu rodinu - myšleno max 4 sourozenci (nikoliv bratránci, babičky a sousedovic děti), pejsky , kočičky a další kámoše  také prosím nechte doma ;)

Váš termín je čas, kdy vcházíte do atelieru. Focení trvá 30/60min i s převlékáním. Při krátkém focení ideálně do atelieru už vcházejte oblečeni, nebo alespoň částečně upraveni. Máte-li zájem o zapůjčení šatů, nebo oblečení pro děti, pak do zapůjčeného oblečení se převlékáte až v atelieru.

Atelier se nachází v obchodním domě, tedy na chodbách bohužel není zázemí pro čekání. Nechoďte proto výrazně dříve. Čas, na který jste objednaní je čas, kdy vcházíte do atelieru. O víkendu a svátcích je hlavní vchod uzavřen, volejte na tel. 732 576 896, přijdu vám otevřít.

I když se to nezdá ... času máme dost :) Nebuďte nervozní, že něco nestihneme :) Hlavně v klidu, aby byly v klidu děti :)

Do týdne od focení vám budou zaslány náhledy na email a dodání hotových fotografií je 2 týdny od vašeho výběru. Váš výběr zašlete prosím NEJPOZDĚJI do týdne od náhledů, v opačném případě nebude dodáno do Vánoc.

Adresa atelieru je Mírové náměstí 90, Ústí nad Orlicí, OD Mejdr druhé patro (bez výtahu)


Oblečení k dispozici k zapůjčení
(toto je sekce z loňska, většinou disponuji, něco již nemám, něco přibude)

Uvedené velikosti jsou orientační, ale většinou sedí. U dětí udávám velikost uvedenou na cedulce, netuším, zda vašemu drobátku bude sedět. Prosím nespoléhejte jen na možnost oblečení u mě v atalieru. Může se stát, že váš vybraný kousek zákazník před vámi ušpiní, nebo vám nesedne. Máte-li zájem o zapůjčení stáhněte si fotku požadovaného oblečení do telefonu, abychom dlouho nehledali oblečení které máte na mysli. Neposílejte mi prosím dotazy k oblečení co si máte obléci. To je jen na vás a není v mých časových možnostech všechny tyto dotazy řešit.  Zde na stránkách najdete stejné informace, které vám řeknu i do telefonu.


Rádi byste si své fotografie nafotili sami? Není problém :)
Fotoatelier nabízím k pronájmu po celý průběh roku a před Vánoci  i s vánoční výzdobou. 


Moc se na vás těším a věřím, že vše klapne jako ostatní roky :)