VÁNOČNÍ MINIFOCENÍ 2022


Pro rok 2022 již odfoceno a další termíny neplánuji.Primárně budeme fotit na scéně s gaučem, vhodné pro celé rodinky, ideálně s dětmi, které samy sedí. 
Pro děti ve věku cca 1-4 roky (ne starší) mám připravenu další scénu "Horká čokoláda" - ukázku najdete níže. Na této scéně lze vyfotit jen mrňouska bez ostatních členů rodiny a prosím alespoň 3 dny předem o info, zda máte o tuto scénu zájem (a zda s kakaem nebo bez viz níže). Bez předchozího nahlášení nemůžeme scénu vyfotit.  

Děti, které samy nesedí můžeme také vyfotit, ale pouze v klíně, nebo náruči rodičů na gauči.

Při jednom termínu můžeme stihnout obě scény, více info níže.

PROSÍM NEPOSÍLEJTE MI FOTOGRAFIE VAŠEHO ŠATNÍKU! CHODÍ MI TOLIK FOTOGRAFIÍ ŽE BYCH NEŘEŠILA NIC JINÉHO NEŽ ŠATNÍK ZÁKAZNÍKŮ. DOLE MÁTE MYSLÍM PĚKNĚ SROZUMITELNĚ NAPSÁNO CO SE HODÍ. ZBYTEK UŽ JE NA VÁS ;) A MÁTE-LI VÍCE VARIANT VEZMĚTE S SEBOU, NA MÍSTĚ VYBEREME.

Oblečení:

Letošní scéna se ponese trochu na elegantním, glamour stylu, tedy hodí se cokoliv slavnostního, ale dokážu si představit i svetry a podkolenky, nebo pyžama :)

Pokud chcete mít slavnostní oblečení, pak se hodí i obuv s čistou podrážkou. Jinak můžeme fotit bosky (nefotíme v ponožkách ani punčocháčích, silonkách - pokud je chcete mít, pak je vhodné mít boty a pokud jeden, pak všichni ;) ). Vidím i džíny a vysoké kozačky u maminek, traktory u dětí ...

Letos máme malinko víc času, můžeme vyměnit 2 outfity, nedoporučuji se ale soukat do silonek. A v případě převlékání už nestihneme nafotit Kakaovou koupel. Chcete-li se převlékat, řekněte mi na začátku focení abych si rozvrhla správně čas a zvažte zda váš vyhrazený čas nechcete věnovat raději focení, než převlékání.

Letos pro maminky budu mít velkou spoustu oblečení k zapůjčení. Něco i pro děti viz níže ;)

Na kakaovou koupel budou děti naháčci.

Barvy:


Barvy bych doporučovala zemité (hnědá, béžová, hořčicová, měděná, žlutá, krémová, zelená, pudrově růžová - řekněme podzimní tóny) dále šedá, bordó, zlatá. 

Pokud není jiné zbytí pak i černá a temně modrá (scéna je už tak dost tmavá) a bílá (moc by zářila). S červenou jsem na rozpacích ... osobně bych volila jinou barvu než červenou, ale klidně přijďte i v červené, pokud se vám líbí (raději ale bordo).

Pozor na tmavě zelenou, na fotkách bude vypadat jako černá.

Nemusíte být všichni oblečeni v jedné barvě jako stejnokroji, klidně barvy kombinujte :) Nebo například různé odstíny jedné barvy apod.

Nikdy nic nezkazíte přírodními odstíny krémové, béžové, hnědé

Nevhodné barvy oblečení jsou všechny syté -  růžová, fialová, fosforové, Elsy a Spidermani :D 


U holčiček myslete na to, že u krátkých sukének lezou kalhotky/plenky, stejně nejsou vhodné laclové sukně, kalhoty (laclíky v sedě lezou do pusinky) 

U dětí, které se budou fotit pouze v náručí rodičů (nesedící děti) nedávejte košile, šaty, svetry ... častěji bychom rovnali oblečení než fotili. Ideálně body apod.


Scéna s gaučem


Horká čokoláda

Při jednom focení bude možnost využít i druhé scény HORKÁ ČOKOLÁDA. Vhodné pro děti od 1 roku (nebo sedící) až do cca 4 let s opravdovým kakaem. Můžeme ale i v prázdném hrníčku vyfotit i děti šestileté (ozkoušeno :)  jen to není uplně ono ) Na této scéně je možné vyfotit jen  1 dítko bez sourozenců a rodičů. Na fotkách na ukázku 2,5letá holčička.
Pozor, zvažte, zda prcek vleze dobrovolně do kyblíčku s opravdovým kakaem a neztratíme 20minut přemlouváním, zatím se jim tam moc nechce, můžete si tak udělat zkušební koupačku ještě doma před focením ;) Scénu musím mít předem připravenou a potřebuji nejméně 3 dny předem nahlásit že o ni máte zájem a zda s kakaem nebo bez.

  • U kakaa máme 2 možnosti
    - buď fotit v prázdném kyblíku (nenáročné na čas, ale "nudné" jak pro děti tak konečný výsledek )
    - nebo s opravdovým kakaem (hezčí, zábavnější a reálnější) S opravdovým kakaem je scéna náročná na čas a úklid, tedy o to méně nám zbyde čas na focení s gaučem.
    Na scéně s kakaem budou děti nahé.


Tetovačky!!! Dětem odstraňte, neretušuji. Tedy pokud děti tetování mají, dejte jim dlouhý rukáv.

Váš termín již nelze změnit. Prosím pokud víte, že se na focení nemůžete dostavit, prosím info smskou
(!!! 732576896 !!!) co nejdříve
, abych mohla nabídnout dalším náhradníkům, kteří netrpělivě čekají na uvolněný termín.

Cena je 1600,-  a lze platit v hotovosti (upřednostňuji), nebo platbou přes QR kod (nikoliv kartou) ihned po focení. V ceně je 5 foto,  každé další foto nad rámec balíčku 150,- a Vánoční pohlednice vše v elektronické podobě. A také případné zapůjčení oblečení.

Každý termín je pro jednu rodinu - myšleno max 4 sourozenci (nikoliv bratránci, babičky a sousedovic děti), pejsky , kočičky a další kámoše  také prosím nechte doma ;)

Váš termín je čas, kdy vcházíte do atelieru. Focení trvá 35min i s převlékáním. Ideálně do atelieru už vcházejte oblečeni, nebo alespoň částečně upraveni. Potřebujete-li více času na převlékání, můžete využít šatny v přízemí, nechoďte prosím však do šatny dříve jak 15minut před vaším rezervovaným časem a šatnu najdete v přízemí, třetí dveře vpravo a je odemčena. Při přecházení do atelieru si v šatně již nenechávejte žádné své osobní věci. Atelier a wc najdete pak v prvním patře. Máte-li zájem o zapůjčení šatů, nebo oblečení pro děti, pak do zapůjčeného oblečení se převlékáte až v atelieru.

I když se to nezdá ... času máme dost :) Nebuďte nervozní, že něco nestihneme :) Hlavně v klidu, aby byly v klidu děti :)

Do týdne od focení vám budou zaslány náhledy na email a dodání hotových fotografií je 4 týdny od vašeho výběru. Váš výběr zašlete prosím NEJPOZDĚJI do týdne od náhledů, v opačném případě nebude dodáno do Vánoc. V prosinci již nejsem k zastižení.

Adresa atelieru Sokolovská 170/60 KV, vedle obuvi Rejnok. Zvonek FOTOATELIER

Máte-li zájem i o služby vizážistky, pak doporučuji Silvu Radovou ze salonu Onyx, Kristýnu Gábner, nebo Sandru Braunovou.


Oblečení k dispozici k zapůjčení

Uvedené velikosti jsou orientační, ale většinou sedí. U dětí udávám velikost uvedenou na cedulce, netuším, zda vašemu drobátku bude sedět. Prosím nespoléhejte jen na možnost oblečení u mě v atalieru. Může se stát, že váš vybraný kousek zákazník před vámi ušpiní, nebo vám nesedne. Máte-li zájem o zapůjčení stáhněte si fotku požadovaného oblečení do telefonu, abychom dlouho nehledali oblečení které máte na mysli. Neposílejte mi prosím dotazy k oblečení co si máte obléci. To je jen na vás a není v mých časových možnostech všechny tyto dotazy řešit.  Zde na stránkách najdete stejné informace, které vám řeknu i do telefonu.Na focení prosím nechoďte dříve!!! Čas, na který jste objednaní je čas, kdy vcházíte do atelieru. Abyste se nepotkávali na chodbách a je to možné, zvoňte na mě max 5min.před vaším termínem a můžete počkat na chodbě (v případě že potřebujete využít šatnu, nejdříve 15min. před vaším termínem).

Na focení choďte prosím pouze absolutně zdrávi.Při jakémkoliv náznaku nachlazení focení na místě ruším a mnohokrát děkuji těm, kteří se mi opravdu poctivě z termínu omlouvají!!! Jako každý rok po takovém náporu sama onemocním a ráda bych to oddálila alespoň až budeme mít vánoce odfoceny.

Před vstupem do atelieru si umyjte ruce v koupelně na patře u atelieru a použijte desinfekci.


Moc se na vás těším a věřím, že vše klapne jako ostatní roky :)