COVID


Na focení choďte pouze zcela zdraví. Při náznacích kašle, rýmy apod.focení na místě ruším!!!


 • Tato omezení se zatím týkají všech focení do 8.10.2020 ... dále podle situace
 • Všechna focení, která jsou možná přesunout ven (rodinná, těhotenská apod.) se budu snažit přesunout ven a každého zákazníka individuálně kontaktuji.
 • Při focení v atelieru se budu snažit termíny změnit tak, abychom v atelieru fotili obden, nebo abych měla dostatek času na úklid a vyvětrání atelieru. Všechny, kterých se to týká, kontaktuji individuálně.
 • Vánoční focení - v době focení vánočních minifocení budeme mít všechna novorozeňátka již odfocena, tedy focení bude probíhat dle původního plánu, pokud nám ho vláda nezmění. Individuální podmínky máte již všichni v emailech.
 • Dortová focení - fotíme pouze děti samotné bez rodičů a do atelieru s oslavencem prosím pouze maminku.
 • Novorozenecká focení - Po dlouhé úvaze a s těžkým srdcem jsem se rozhodla focení miminek, v době největšího nárustu Covid, omezit. Z pocitu odpovědnosti a ochrany těch nejmenších bych nejraději tato focení zrušila úplně. Ale to by bylo líto maminkám i mně :)

  Proto jsem se rozhodla omezit co nejvíce pohyb osob v atelieru a miminka budu fotit pouze samotná bez rodiny. Toto focení trvá výrazně déle, než ostatní focení a kontakt je tedy dlouhodobý. Maminky, které jsou již na focení domluvené, obepíši individuálně.

 • Roušky - při pohybu po budově mějte nasazenou roušku. V atelieru, pokud se nefotíte, nebo sedíte na gauči a nemáme přímý kontakt roušku mít nemusíte. Já se roušku snažím mít po celou dobu focení, ne vždy je to však možné, tedy občas sejmu (rozesmívání dětí s rouškou není moc účinné :D )
 • Hygiena - před příchodem do atelieru si umyjte ruce, v atelieru je k dispozici desinfekce.
 • Při jakémkoliv mém náznaku nemoci, focení na celý týden ruším. Prosím tedy i o vaši zodpovědnost a na focení choďte pouze zcela zdraví. A moc děkuji za to, že toto opravdu většina dodržuje.

Nerada k nějakému omezení přistupuji. Nesnažím se chránit sebe, ale především vás zákazníky. Prosím přijměte má rozhodnutí a pokud se z jakéhokoliv důvodu na focení nechcete, nebo nemůžete dostavit, naprosto chápu a prosím o info, že váš termín rušíte co nejdříve. Děkuji za pochopení