AktuálněVzhledem k dané situaci musím bohužel všechna domluvená focení po dobu, kdy bude trvat nouzový a karanténní stav, zrušit (tedy minimálně do půlky dubna). Fotit začneme opět až vláda dovolí a se všemi zákazníky, kterým se termín ruší, se spojím. Pokud by se někdo chtěl svého termínu vzdát z bezpečnostních důvodů plně chápu a prosím o info co nejdříve :) 

Dodání fotografií: prosím mějte trpělivost s dodáním hotových fotografií. Standartní doba dodání je 3 týdny od zaslání vašeho výběru. Momentálně však nemám tempo jako při běžné situaci a dodací lhůty se mírně prodlouží. Čas mezi vařením a školou vyplňuji šitím roušek, což mi momentálně přijde nejprioritnější. Nebojte ale ... už mi jich od stroje odpadlo kolem 300 a pomalu se zase vrhám i na práci. Děkuji za vaše pochopení.

Těhotenské focení: s těhulkami se spojím, hned jak situace dovolí a pokusíme se domluvit nový termín i v případě, že ostatní focení budeme muset posunout.

Novorozenecká focení: prosím maminky, kterým se narodí miminko v době karantény, nebo nouzového stavu, a mají zájem o focení v budoucnu, aby se mi přesto ozvaly. Napíši si seznam miminek a pokusím se co nejdříve vymyslet nějaký náhradní termín na focení, i když už asi novorozenecké při spánku nejspíš nebude možné, ale vymýšlím pro vás nový styl focení, abychom mohli fotit co nejdříve :)
Miminka s termínem porodu září 2020 a dále objednávám již nyní.

Velikonoční minifocení: téma velikonoce už asi postrádá smysl, ale barvičky mám, aťas stále oblepen folií, tedy jak situace dovolí vypíši náhradní termín a nabídnu nejprve těm, kterým bylo focení zrušeno. Pokud nějaké budou navíc, nabídla bych pak i veřejně.

Rodinná focení: budeme muset nejspíše odložit i v budoucnu, než odfotíme všechna novorozeňátka i těhulky. 

Venkovní focení: momentálně termíny vypisovat nebudu, nevím bohužel kolik focení, která se nedají odložit,  "budeme muset narychlo dohánět".

Narozeninová focení: Dokud vláda nedovolí, focení rušíme. Pokud byste měli zájem o nafocení narozeninových fotek i po skončení této situace, ozvěte se mi prosím.

Reklamní focení: budeme řešit individuálně, ale opět platí, že bych ráda nejprve pokryla focení těhotných a miminek. Tato focení se bohužel odkládat nedají.

Focení škol/školek: zatím nechci předbíhat, ale pokud platí tvrzení, že děti půjdou do školy až přelom květen/červen, obávám se, že focení neproběhne.